Lütfen yukarıdaki alana aramak istediğiniz kelimeyi yazınız.

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Ölmez İnşaat, insan odaklı yönetim anlayışıyla en büyük yatırımını sürekli gelişimin temeli olan insan kaynağına yapmaktadır.

Ölmez İnşaat insan kaynakları politikasının temel amacı güvenilir, adil ve insana saygılı kurum kültürüne sahip çıkmak ve onu sürdürmektir. Bağlılığı yüksek, mutlu ve başarılı bir ekibin temelinde bu kurum kültürü yatmaktadır.

Ölmez İnşaat titiz işe alım süreçleri ile oluşturduğu kadrosunu, kişisel ve mesleki gelişimin yanı sıra kariyer planlama ve sosyal haklar çerçevesinde de sürekli desteklemektedir. Tüm süreçlerin şeffaf olduğu, tüm çalışanlara söz hakkı tanındığı ve çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatı bulduğu bir çalışma ortamı sunan Ölmez İnşaat kültüründe sürekli öğrenme ve gelişim esastır.

Gelişim fırsatlarının yanı sıra sürekli yenilikçi ve dinamik bir çalışma ortamı sağlayarak sektörde tercih edilen iş verenlerin başında yer alma amacında olan Ölmez İnşaat, iş gücünü en verimli şekilde değerlendirmek için güncel global insan kaynakları uygulamalarını yakından takip etmektedir.

Kariyer Fırsatlarımız

Ölmez İnşaat bünyesindeki güncel iş fırsatlarına ve gelecekte açılabilecek pozisyonlara genel başvuru yapmak için info@olmezinsaat.com.tr adresinden detaylı özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları