Lütfen yukarıdaki alana aramak istediğiniz kelimeyi yazınız.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ölmez İnşaat, kurulduğu 1996 yılından beri inşaat, taahhüt ve yapı malzemeleri üretim sektörlerinde hizmet vermekte olan, ülkemizin lider ve saygın şirketlerinden biridir.

Çeyrek asırdır sektörde faaliyetlerini büyük bir başarı ve itibarla sürdürmekte olan Ölmez İnşaat, hem resmi devlet kurum ve kuruluşlarına hem de özel sektöre hizmet vermektedir. En ağır şartlarda ve zorlu iklim koşullarında bile iş yapabilme kabiliyeti sayesinde ülkemizin birçok farklı şehrinde faaliyet göstermektedir.

Türkiye’de mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde fark yaratan 100’ün üzerinde başarılı projeye imza atan Ölmez İnşaat, sektörün geleceğini inşa etme sorumluluğu ve bilinciyle ilerlemektedir. Daima gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek, en yüksek performansı ve başarıyı elde etmek için özveriyle çalışmaktadır. Profesyonel iş gücü kadrosu, yüksek yeterlilik düzeyindeki araç ve makine parkı ile üstlendiği projeleri zamanında ve sözleşmeye uygun olarak en üst kalitede bitirerek sektörde büyük bir güven kazanmıştır.

Ölmez İnşaat, 2007 yılında Güneydoğu Anadolu bölgemizin gelişimine ve alt yapısına uzun soluklu bir değer katma amacıyla Diyarbakır’da Ölmez Beton fabrikasını kurmuştur. Toplam 70.000m2’lik bir faaliyet alanına sahip olan Ölmez Prefabrik Beton Yapı Elemanları Tesisi, bölgede istihdam yaratmanın ve ekonomiye katkı sağlamanın gururunu yaşamaktadır.

Ülkemiz ekonomisine ve geleceğine değer katacak projeler üretmeye devam eden Ölmez İnşaat’ın odağında tüm müşteri ve paydaşlarının memnuniyetini yüksek standartlarla sağlarken insana ve çevreye saygı göstermek yer almaktadır.

Ülkemizin çehresini değiştiren, insana ve çevreye değer katan dev projelerdeki başarısıyla “daha iyi bir gelecek” inşa etmek tutkusuyla ilerleyen Ölmez İnşaat, uluslararası pazarlarda da lider olabilmek vizyonuyla sürekli ve sürdürülebilir gelişime yatırım yapmaktadır.

İŞ BİRLİKLERİMİZ