Lütfen yukarıdaki alana aramak istediğiniz kelimeyi yazınız.

HAKKIMIZDA

ÖLMEZ BETON

Ölmez Prefabrik Beton Yapı Elemanları tesisi 2007 yılında Ölmez İnşaat bünyesinde Diyarbakır’da kurulmuştur. 70.000 m2'lik alana kurulu fabrikamız bölgenin lider beton yapı elemanları üretim tesisidir.

Tesisimiz ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemine uygun olarak toplam kalite yönetimi çerçevesinde Avrupa Birliği Standartlarına uygun üretimiyle faaliyetini sürdürmektedir. Tüm ürünlerimiz TSE ve İller Bankası onaylıdır ve Avrupa Birliği Standartlarını sağlamaktadır. Tüm ürünlerimiz akredite edilmiş olup laboratuvarlarımızda sürekli dayanıklılık testlerinden ve kalibrasyon testlerinden geçirilerek kontrol edilmektedir.

İller Bankası, DSİ, Karayolları ve Belediyelerin yanı sıra özel sektöre de hizmet veren Ölmez Beton, üretim teknolojisi, ürün çeşitliliği ve kalite politikasıyla bölgesinde sektörün öncüsü olarak kurulduğu günden bu yana bölgeye sağladığı istihdam ve katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

Ölmez Beton, profesyonel yönetim kadrosu sayesinde hem gelişen teknolojiyi hem de değişen sektör ihtiyaçlarını hızla analiz edip, proaktif çözümler sunabilme becerisine sahiptir. Geniş ürün gamına ek olarak, müşteriye özel ihtiyaçlar olması halinde özel sipariş üretebilme imkanı da bulunmaktadır. Ölmez Beton geniş üretim ve stoklama alanı sayesinde tüm siparişlere zamanında ve eksiksiz teslimat garantisi sunmaktadır.

Ölmez Grup vizyonuna ve değerlerine sıkı sıkıya bağlı çalışan Ölmez İnşaat, sektörde kaliteli ve güvenilir üretimin adı olarak tanınmakta olup, yer aldığı her projeye değer katmayı ilke edinmiştir.